Jak zabezpieczyć swój smartfon i dane, które się na nim znajdują?

dnia

Szukasz rozwiązania, które pomoże Ci zapanować nad bezpieczeństwem wrażliwych danych zapisanych w telefonie? Chcesz zabezpieczyć się na wypadek utraty urządzenia i mieć zawsze dostęp do kopii zdjęć i kontaktów zapisanych w Twoim urządzeniu?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Aplikacja Spy Collar zabezpieczy telefon w razie zguby, nawet gdy dostanie się on w niepowołane ręce. W razie utraty urządzenia lub jego awarii, pierwszą czynnością jaką musisz wykonać jest jego zdalne zablokowanie poprzez panel www dostępny z każdego urządzenia połączonego z siecią internet. Założona przez Ciebie zdalna blokada uniemożliwi osobie, która go znalazła korzystanie z niego. Za pośrednictwem panelu będziesz mógł wymusić na telefonie przesłanie aktualnej pozycji, włączyć alarm dźwiękowy, oraz skopiować dane (+ wymazać je z pamięci urządzenia).

Nie czekaj – klikając w poniższy baner wypróbujesz aplikację przez 14 dni – zupełnie za darmo, a jeśli sprawdzi się w Twojej rodzinie, będziesz mógł skorzystać z zakupu miesięcznego pakietu na preferencyjnych warunkach (w cenie 2zł/mies).

ban_1010x100

Jak ustawić „kopię danych” za pomocą aplikacji?

Włącz aplikację na urządzeniu, wybierz opcje lewego menu „Panel”, następnie „Kopia danych”. Zobaczysz wówczas listę wszystkich elementów możliwych do skopiowania: Plików, Kontaktów, Wiadomości, Spisu połączeń. Zaznaczając dane, które chcesz kopiować aplikacja utworzy kopię wszystkich dostępnych tego typu danych w Twoim profilu na www. SpyCollar.com.
Jeśli zależy Ci tylko na skopiowaniu wybranych plików i kontaktów, wybierz je kolejno w menu a przejdziesz do szczegółowych ustawień w których w ten sam sposób będziesz mógł zadecydować, które dane mają zostać przesłane do panelu www (Aplikacja skopiuje tylko zaznaczone elementy). By rozpocząć proces wybierz opcję „Synchronizuj”. Proces backup możesz wykonywać cyklicznie lub na własne żądanie w danym momencie poprzez aplikację. Zalecamy wykonywanie synchronizacji podczas dostępu do sieci Wifi.

Pamiętaj!

Pliki za każdym razem są transmitowane na serwer i nadpisywane w twoim koncie użytkownika.

Kontakty, Wiadomości SMS oraz Spis połączeń są aktualizowane (czyli aplikacja przesyła tylko te, które zmieniły się, bądź powstały od poprzedniej synchronizacji).

 

Jak ustawić cykliczną kopię danych z urządzenia do panelu SC.com?

Włącz aplikację na urządzeniu, wybierz opcje lewego menu „Panel”, następnie „Ustawienia”/Ustawienia zaawansowane. Zaznacz opcję „Automatyczny backup danych”. Po wyborze tego ustawienia telefon raz dziennie automatycznie dokona kopii Kontaktów, Wiadomości SMS, oraz Spisu połaczeń.

 

Jak zablokować zdalnie dostęp do urządzenia?

Aby zablokować dostęp do terminalu w ustawieniach aplikacji koniecznie zaznacz opcję „Zezwalaj na zdalną blokadę”. Znajdziesz ją po włączeniu aplikacji w menu „Panel”, następnie „Ustawienia”/Ustawienia zaawansowane.

Dzięki tej funkcji logując się do panelu www w dowolnym momencie możesz zablokować urządzenie za pomocą hasła zawierającego litery i cyfry, które nadajesz w tym samym momencie (przy każdorazowym tworzeniu blokady możesz nadać nowe dowolne hasło). Jednakże odblokowanie urządzenia będzie możliwe dopiero po wprowadzeniu właściwego (ostatnio nadanego hasła).

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s